Opinie

Opinie naszych pacjentów są dla nas bardzo ważne dlatego dajemy możliwość wyrażenia swojej opinii od 1 lipca 2011.
Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy. Poniżej znajdują się wszystkie opinie naszych pacjentów.

18 comments on “Opinie”

 1. Mirosław Ł. Odpowiedz

  W pełni profesjonalne podejście. Rehabilitacja prowadzona nie tylko fachowo ale i z sercem, zaprocentowało to szybkimi efektami. Sympatyczne i ciepłe podejście osoby rehabilitującej jakość usługi stawia na najwyższej półce. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

 2. Urszula K. Odpowiedz

  Moja opinia o rehabilitacji w Magvicie jest bardzo pozytywna. Po udarze wróciłam do samodzielności, a najważniejsze dla mnie było to, że w krótkim czasie zaczęłam pokonywać schody i wychodzić z mieszkania.

 3. Stanisław S. Odpowiedz

  Elastyczność w doborze metody rehabilitacji,sposób prowadzenia oraz dopasowanie pory prowadzenia to główne i pozytywne elementy rehabilitacji.

 4. Maria F. Odpowiedz

  Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Gdybym na własnej skórze nie doświadczyła jak pomaga rehabilitacja PNF to nigdy bym nie uwierzyła . Poza tym osoby prowadzące ćwiczenia mają do swoich podopiecznych DUŻO SERCA , UŚMIECHU, PEŁNĄ WYROZUMIAŁOŚĆ, PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO CO ROBIĄ. DZIĘKUJE że istniejecie.

 5. Monika Odpowiedz

  Profesjonalizm i wysoka kultura osobista rehabilitanta. Satysfakcja i widoczne efekty już po kilku zabiegach (korzystałam z masażu wyszczuplająco – ujędrniającego). Polecam

 6. Magda M. Odpowiedz

  Witam Chciałam zachęcić Państwa do korzystania z rehabilitacji którą oferuje MAGVIT.Jestem po udarze zastosowano u mnie metodę PNF-metoda ta daje widoczne efekty w postaci stale polepszającej się sprawności ruchowej.Pracujące ze mną rehabilitantki:Magda,Monika,Kasia są sumiennymi,miłymi i doskonale znającymi swój fach profesjonalistkami.DZIĘKUJĘ. Wdzięczna pacjentka Magda M.Siemianowice

 7. Paweł Odpowiedz

  Stały kontakt z rehabilitantem, możliwość bezpłatnego skorzystania z zabiegów fizykoterapii w trakcie rehabilitacji. Szybkie efekty. Polecam.

 8. Ewa Odpowiedz

  Zupełnie inne podejście rehabilitantki i inne ćwiczenia w porównaniu z moim poprzednim doświadczeniem. Intensywnie prowadzone zajęcia i dużo informacji dla mnie ważnych. Robię więcej czynności samodzielnie i zajmuje mi to mniej czasu.

 9. Aldona Odpowiedz

  Skorzystałam z rehabilitacja w Magvicie i okazało się, że było warto. Rehabilitantka znalazła przyczynę pogarszania się stanu zdrowia mojej mamy. Po konsultacjach z lekarzami przeszła już operacje i jej stan stale się poprawia.

 10. Monika P. Odpowiedz

  „Od kilku miesięcy korzystam z rehabilitacji w firmie MAGVIT a przede wszystkim z masażu limfatycznego w warunkach domowych. Moja ciężka choroba wymaga specjalistycznego podejścia do rehabilitacji i taką właśnie znalazłam. Fachowość, wielka serdeczność, kultura osobista to wspaniałe cechy rehabilitantów, z czego bardzo się cieszę. Czas trwania rehabilitacji jest pożyteczny a jednocześnie bardzo przyjemny. Janusz Korczak napisał tak: „…kto ma w dobroci silną wolę i silną chęć służby ludziom temu życie pięknym snem będzie…”. Tego życzę Osobom pracującym w firmie MAGVIT z całego serca.”

 11. Katarzyna Odpowiedz

  Moja mama jest po udarze i korzysta z reabilitacji domowej w Magvicie. Widzę u niej duże postępy i chęć dalszej pracy. Polecam.

 12. Mariola z Katowic Odpowiedz

  Od kilku miesięcy korzystam z rehabilitacji domowej prowadzonej przez Magvit. Efekty prowadzonych zabiegów zaskoczyły pozytywnie mojego lekarza prowadzącego. W trakcie pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym stwierdzono, że schody są poza moim zasięgiem. Obecnie ten mój Mount Everest jest zdobyty i nie taki straszny. Po dwukrotnym pobycie w ośrodku rehabilitacyjnym – w sumie 8 tygodni rezultaty leczenia były mniej niż skromne w porównaniu z 8-tygodniową terapią domową, chociaż ustalony cykl odbywa się 3 razy w tygodniu po godzinie. Dziękuje Pani Magdzie, że stworzyła zespół wspaniałych fizjoterapeutów – fachowców wyrozumiałych i cierpliwych – dziękuję za panie: Monikę i Iwonę, panów: Mariusza i Szymona, i za całe dobro, które ci ludzie niosą dotkniętym chorobą.

 13. Agnieszka z Frankiem Odpowiedz

  Moje dziecko miało problemy z nauką siadania i raczkowania, spędzało nam to sen z powiek ponieważ w jego wieku siadanie to już norma. Skorzystaliśmy z rehabilitacji Magvitu, wystarczyło kilka godzin żeby mały załapał siadanie i raczkowanie a przy tym inne czynności jak wstawanie itp. Jesteśmy spokojni i szczęśliwi. Gorąco polecam za: -oddanie -poświęcenie -fachowe podejście -cierpliwość -zaangażowanie -odpowiedzialność.

 14. Rodzina z Orzesza Odpowiedz

  Nasza mama w styczniu tego roku doznała udaru mózgu, którego skutkiem był niedowład prawej strony ciała wraz z afazją. Wymagała stałej opieki osób trzecich i była całkowicie niezdolna do wykonywania jakichkolwiek czynności. Po dwumiesięcznym pobycie w szpitalu zaczęła się systematyczna domowa rehabilitacja, którą prowadzi pan Mariusz. To dzięki ogromowi pracy i zaangażowaniu połączonym z profesjonalizmem, mama jest w stanie wykonywać samodzielnie podstawowe czynności tj. chodzenie przy pomocy laski, poruszanie się po schodach, toaleta. To dopiero pół roku rehabilitacji ale efekty pozwalają z nadzieją patrzeć w przyszłość i utwierdzają słusznym wybór Magvit-u.

 15. Andrzej z Zabrza Odpowiedz

  Chciałbym bardzo podziękować Pani Agnieszce za rehabilitację, profesjonalne zajęcie się moim zerwanym ścięgnem. Mój powrót do pracy był bezproblemowy, za co jeszcze raz dziękuje :-)

 16. Krzysztof (Będzin) Odpowiedz

  Po wielu miesiącach męczarni z nieustającymi bólami kręgosłupa trafiłem do Pani Magdy. Już po kilku wizytach odczuwałem zmniejszenie bólu, aż w końcu całkowicie się go pozbyłem i nareszcie w pełni mogę normalnie funkcjonować. Serdecznie dziękuje i polecam wszystkim niezdecydowanym. Pełen profesjonalizm, wykwalifikowana kadra zarażająca optymizmem, indywidualne podejście do chorego-tak w skrócie można opisać Magvit. Gdybym miał w przyszłości korzystać z usług rehabilitacyjnych, na pewno wybrałbym ww.firmę. Polecam, dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam. :)

 17. Tomek z Częstochowy Odpowiedz

  Bardzo serdecznie muszę podziękować Pani Magdzie za profesjonalne zajęcie się moim bólem kręgosłupa, który nie dawał mi spokoju od ok. 2 lat. Dzięki Pani Magdzie w ciągu 2 miesięcy ból przeszedł i wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Jeszcze raz najmocniej dziękuje :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *